LOGO

Josipa Vargovića 4, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

 

  SEZONA 2020. / 2021. kolo P N I golova razlika bodova
1. SLOGA - Koprivnički Ivanec 19 14 3 2 84 14 +70 45
2. BORAC - Imbriovec 19 14 3 2 57 17 +40 45
3. BRATSTVO - Kunovec

19

14 0 5 66 25 +41 42
4. MLADOST-MOLVE - Molve 18 13 3 2 47 21 +26 42
5. MIKLINOVEC - Koprivnica 19 8 2 9 35 32 +3 26
6. LIPA - Hlebine 19 8 2 9 37 38 -1 26
7. MLADOST /S/ - Sigetec 19 8 2 9 35 37 -2 26
8. TOMISLAV-RADNIK - Sveti Ivan Žabno 18 7 3 8 30 32 -2 24
9. DRAVA /NP/ - Novigrad Podravski 19 7 2 10 26 48 -22 23
10. OSVIT - Đelekovec 19 7 0 12 41 46 -5 21
11. PREKODRAVAC - Ždala 18 4 4 10 22 47 -25 16
12. PANONIJA - Peteranec 17 5 0 12 28 47 -19 15
13. VIKTORIJA - Vojakovac 18 3 4 11 17 51 -34 13
14. KALINOVAC - Kalinovac 19 4 0 15 19 89 -70 12
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 22./23.08.2020. 14. kolo - 27./28.03.2021.
MLADOST-MOLVE LIPA 2 - 0 LIPA MLADOST-MOLVE 3 - 3
OSVIT PREKODRAVAC 3 - 0 PREKODRAVAC OSVIT 1 - 2
BORAC DRAVA /NP/ 3 - 0 DRAVA /NP/ BORAC 0 - 1
MIKLINOVEC VIKTORIJA 3 - 1 VIKTORIJA MIKLINOVEC 0 - 2
SLOGA KALINOVAC 14 - 0 KALINOVAC SLOGA 0 - 4
PANONIJA BRATSTVO 0 - 2 BRATSTVO PANONIJA 3 - 1
MLADOST /S/ TOMISLAV-RADNIK 1 - 1 TOMISLAV-RADNIK MLADOST /S/ 3 - 1
spacer
02. kolo - 29./30.09.2020. 15. kolo - 03./04.04.2021.
LIPA TOMISLAV-RADNIK 2 - 0 TOMISLAV-RADNIK LIPA 2 - 1
BRATSTVO MLADOST /S/ 5 - 2 MLADOST /S/ BRATSTVO 1 - 0
KALINOVAC PANONIJA 0 - 3 PANONIJA KALINOVAC 3 - 1
VIKTORIJA SLOGA 0 - 2 SLOGA VIKTORIJA 6 - 0
DRAVA /NP/ MIKLINOVEC 3 - 1 MIKLINOVEC DRAVA /NP/ 2 - 1
PREKODRAVAC BORAC 0 - 6 BORAC PREKODRAVAC 3 - 1
MLADOST-MOLVE OSVIT 3 - 0 OSVIT MLADOST-MOLVE 1 - 3
spacer
03. kolo - 05./06.09.2020. 16. kolo - 10./11.04.2021.
OSVIT LIPA 1 - 3 LIPA OSVIT 3 - 1
BORAC MLADOST-MOLVE 2 - 3 MLADOST-MOLVE BORAC 1 - 1
MIKLINOVEC PREKODRAVAC 2 - 2 PREKODRAVAC MIKLINOVEC 1 - 1
SLOGA DRAVA /NP/ 10 - 1 DRAVA /NP/ SLOGA 1 - 1
PANONIJA VIKTORIJA 5 - 2 VIKTORIJA PANONIJA 0 - 1
MLADOST /S/ KALINOVAC 4 - 1 KALINOVAC MLADOST /S/ 2 - 0
TOMISLAV-RADNIK BRATSTVO 2 - 3 BRATSTVO TOMISLAV-RADNIK 1 - 0
spacer
04. kolo - 12./13.09.2020. 17. kolo - 17./18.04.2021.
LIPA BRATSTVO 0 - 3 BRATSTVO LIPA 2 - 1
KALINOVAC TOMISLAV-RADNIK 0 - 2 TOMISLAV-RADNIK KALINOVAC 0 - 3
VIKTORIJA MLADOST /S/ 1 - 1 MLADOST /S/ VIKTORIJA 5 - 0
DRAVA /NP/ PANONIJA 1 - 0 PANONIJA DRAVA /NP/ 0 - 1
PREKODRAVAC SLOGA 1 - 3 SLOGA PREKODRAVAC 0 - 0
MLADOST-MOLVE MIKLINOVEC 2 - 0 MIKLINOVEC MLADOST-MOLVE 0 - 2
OSVIT BORAC 0 - 4 BORAC OSVIT 2 - 1
spacer
05. kolo - 19./20.09.2020. 18. kolo - 24./25.04.2021.
BORAC LIPA 2 - 0 LIPA BORAC 3 - 4
MIKLINOVEC OSVIT 0 - 2 OSVIT MIKLINOVEC 1 - 3
SLOGA MLADOST-MOLVE 1 - 0 MLADOST-MOLVE SLOGA 1 - 0
PANONIJA PREKODRAVAC 2 - 3 PREKODRAVAC PANONIJA  
MLADOST /S/ DRAVA /NP/ 1 - 2 DRAVA /NP/ MLADOST /S/ 0 - 2
TOMISLAV-RADNIK VIKTORIJA 2 - 2 VIKTORIJA TOMISLAV-RADNIK  
BRATSTVO KALINOVAC 4 - 1 KALINOVAC BRATSTVO 4 - 3
spacer
06. kolo - 26./27.09.2020. 19. kolo - 01./02.05.2021.
LIPA KALINOVAC 4 - 2 KALINOVAC LIPA 2 - 1
VIKTORIJA BRATSTVO 1 - 0 BRATSTVO VIKTORIJA 8 - 1
DRAVA /NP/ TOMISLAV-RADNIK 1 - 5 TOMISLAV-RADNIK DRAVA /NP/ 0 - 2
PREKODRAVAC MLADOST /S/ 1 - 3 MLADOST /S/ PREKODRAVAC 4 - 0
MLADOST-MOLVE PANONIJA 2 - 1 PANONIJA MLADOST-MOLVE  
OSVIT SLOGA 1 - 5 SLOGA OSVIT 1 - 3
BORAC MIKLINOVEC 2 - 0 MIKLINOVEC BORAC 0 - 4
spacer
07. kolo - 03./04.10.2020. 20. kolo - 08./09.05.2021.
MIKLINOVEC LIPA 1 - 2 LIPA MIKLINOVEC  
SLOGA BORAC 1 - 1 BORAC SLOGA  
PANONIJA OSVIT 5 - 1 OSVIT PANONIJA  
MLADOST /S/ MLADOST-MOLVE 2 - 3 MLADOST-MOLVE MLADOST /S/  
TOMISLAV-RADNIK PREKODRAVAC 1 - 0 PREKODRAVAC TOMISLAV-RADNIK  
BRATSTVO DRAVA /NP/ 9 - 0 DRAVA /NP/ BRATSTVO  
KALINOVAC VIKTORIJA 0 - 1 VIKTORIJA KALINOVAC  
spacer
08. kolo - 10./11.10.2020. 21. kolo - 15./16.05.2021.
LIPA VIKTORIJA 1 - 1 VIKTORIJA LIPA  
DRAVA /NP/ KALINOVAC 7 - 0 KALINOVAC DRAVA /NP/  
PREKODRAVAC BRATSTVO 0 - 10 BRATSTVO PREKODRAVAC  
MLADOST-MOLVE TOMISLAV-RADNIK 1 - 0 TOMISLAV-RADNIK MLADOST-MOLVE  
OSVIT MLADOST /S/ 2 - 0 MLADOST /S/ OSVIT  
BORAC PANONIJA 5 - 0 PANONIJA BORAC  
MIKLINOVEC SLOGA 2 - 3 SLOGA MIKLINOVEC  
spacer
09. kolo - 17./18.10.2020. 22. kolo - 22./23.05.2021.
SLOGA LIPA 7 - 1 LIPA SLOGA  
PANONIJA MIKLINOVEC 3 - 5 MIKLINOVEC PANONIJA  
MLADOST /S/ BORAC 3 - 2 BORAC MLADOST /S/  
TOMISLAV-RADNIK OSVIT 5 - 3 OSVIT TOMISLAV-RADNIK  
BRATSTVO MLADOST-MOLVE 7 - 2 MLADOST-MOLVE BRATSTVO  
KALINOVAC PREKODRAVAC 0 - 4 PREKODRAVAC KALINOVAC  
VIKTORIJA DRAVA /NP/ 4 - 0 DRAVA /NP/ VIKTORIJA  
spacer
10. kolo - 24./25.10.2020. 23. kolo - 29./30.05.2021.
LIPA DRAVA /NP/ 3 - 1 DRAVA /NP/ LIPA  
PREKODRAVAC VIKTORIJA 3 - 1 VIKTORIJA PREKODRAVAC  
MLADOST-MOLVE KALINOVAC 10 - 1 KALINOVAC MLADOST-MOLVE  
OSVIT BRATSTVO 2 - 3 BRATSTVO OSVIT  
BORAC TOMISLAV-RADNIK 2 - 2 TOMISLAV-RADNIK BORAC  
MIKLINOVEC MLADOST /S/ 3 - 1 MLADOST /S/ MIKLINOVEC  
SLOGA PANONIJA 12 - 0 PANONIJA SLOGA  
spacer
11. kolo - 07./08.11.2020. 24. kolo - 05./06.06.2021.
PANONIJA LIPA 0 - 2 LIPA PANONIJA  
MLADOST /S/ SLOGA 2 - 5 SLOGA MLADOST /S/  
TOMISLAV-RADNIK MIKLINOVEC 0 - 1 MIKLINOVEC TOMISLAV-RADNIK  
BRATSTVO BORAC 1 - 2 BORAC BRATSTVO  
KALINOVAC OSVIT 1 - 9 OSVIT KALINOVAC  
VIKTORIJA MLADOST-MOLVE 2 - 2 MLADOST-MOLVE VIKTORIJA  
DRAVA /NP/ PREKODRAVAC 1 - 1 PREKODRAVAC DRAVA /NP/  
spacer
12. kolo - 15./16.11.2020. 25. kolo - 12./13.06.2021.
LIPA PREKODRAVAC 2 - 4 PREKODRAVAC LIPA  
MLADOST-MOLVE DRAVA /NP/ 4 - 0 DRAVA /NP/ MLADOST-MOLVE  
OSVIT VIKTORIJA 7 - 0 VIKTORIJA OSVIT  
BORAC KALINOVAC 8 - 1 KALINOVAC BORAC  
MIKLINOVEC BRATSTVO 1 - 2 BRATSTVO MIKLINOVEC  
SLOGA TOMISLAV-RADNIK 5 - 0 TOMISLAV-RADNIK SLOGA  
PANONIJA MLADOST /S/ 1 - 2 MLADOST /S/ PANONIJA  
spacer
13. kolo - 22./23.11.2020. 26. kolo - 19./20.06.2021.
MLADOST /S/ LIPA 0 - 5 LIPA MLADOST /S/  
TOMISLAV-RADNIK PANONIJA 5 - 3 PANONIJA TOMISLAV-RADNIK  
BRATSTVO SLOGA 0 - 4 SLOGA BRATSTVO  
KALINOVAC MIKLINOVEC 0 - 8 MIKLINOVEC KALINOVAC  
VIKTORIJA BORAC 0 - 3 BORAC VIKTORIJA  
DRAVA /NP/ OSVIT 4 - 1 OSVIT DRAVA /NP/  
PREKODRAVAC MLADOST-MOLVE 0 - 3 MLADOST-MOLVE PREKODRAVAC  
spacer
spacer

 

 
1ZNL
1ZNL
2ZNL
3ZNL
4ZNL

LIGEMLADIH
VETERANI

RASPOREDI

pdf

1. ŽNL

pdf

2. ŽNL

pdf

3. ŽNL-Đu/Kc

pdf

3. ŽNL-Kž

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

PIONIRI

pdf

JUNIORI

 

© 2009.-2017. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.