LOGO

Josipa Vargovića 4, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

 

SEZONA 2022./ 2023. kolo P N I golova raz bod
1. DRAVA /PS/ - Podravske Sesvete 7 6 0 1 26 6 +20 18
2. REKA - Reka 7 5 2 0 10 1 +9 17
3. BILOGORA - Gornja Velika 7 5 1 1 14 16 -2 16
4. UDARNIK - Zablatje 7 3 2 2 9 13 -4 11
5. RUDAR /B/ - Botinovec 7 3 1 3 16 15 +1 10
6. ZAGOREC - Koprivnica 7 3 1 3 7 7 0 10
7. FUGAPLAST - Gola 7 3 0 4 12 10 +2 9
8. PRIGORJE - Sveti Petar Orehovec 7 2 2 3 9 12 -3 8
9. MLADOST /C/ - Carevdar 7 2 0 5 14 16 -2 6
10. JADRAN GALEB - Koledinec 7 1 3 3 8 12 -4 6
11. RASINJA - Rasinja 7 1 1 5 9 16 -7 4
12. MLADOST /VR/ - Veliki Raven 7 1 1 5 8 18 -10 4
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 21.08.2022. 12. kolo -
REKA RUDAR /B/ 3 - 1 RUDAR /B/ REKA  
UDARNIK MLADOST /C/ 2 - 0 MLADOST /C/ UDARNIK  
MLADOST /VR/ ZAGOREC 1 - 1 ZAGOREC MLADOST /VR/  
FUGAPLAST DRAVA /PS/ 0 - 2 DRAVA /PS/ FUGAPLAST  
BILOGORA RASINJA 3 - 2 RASINJA BILOGORA  
JADRAN GALEB PRIGORJE 0 - 0 PRIGORJE JADRAN GALEB  
spacer
02. kolo - 28.08.2022. 13. kolo -
RUDAR /B/ PRIGORJE 3 - 0 PRIGORJE RUDAR /B/  
BILOGORA JADRAN GALEB 3 - 2 JADRAN GALEB BILOGORA  
DRAVA /PS/ RASINJA 5 - 1 RASINJA DRAVA /PS/  
ZAGOREC FUGAPLAST 2 - 1 FUGAPLAST ZAGOREC  
MLADOST /C/ MLADOST /VR/ 4 - 0 MLADOST /VR/ MLADOST /C/  
REKA UDARNIK 3 - 0 UDARNIK REKA  
spacer
03. kolo - 04.09.2022. 14. kolo -
UDARNIK RUDAR /B/ 2 - 2 RUDAR /B/ UDARNIK  
MLADOST /VR/ REKA 0 - 2 REKA MLADOST /VR/  
FUGAPLAST MLADOST /C/ 2 - 1 MLADOST /C/ FUGAPLAST  
RASINJA ZAGOREC 0 - 1 ZAGOREC RASINJA  
JADRAN GALEB DRAVA /PS/ 1 - 4 DRAVA /PS/ JADRAN GALEB  
PRIGORJE BILOGORA 1 - 1 BILOGORA PRIGORJE  
spacer
04. kolo - 11.09.2022. 15. kolo -
RUDAR /B/ BILOGORA 2 - 4 BILOGORA RUDAR /B/  
DRAVA /PS/ PRIGORJE 4 - 0 PRIGORJE DRAVA /PS/  
ZAGOREC JADRAN GALEB 1 - 0 JADRAN GALEB ZAGOREC  
MLADOST /C/ RASINJA 4 - 1 RASINJA MLADOST /C/  
REKA FUGAPLAST 1 - 0 FUGAPLAST REKA  
UDARNIK MLADOST /VR/ 2 - 1 MLADOST /VR/ UDARNIK  
spacer
05. kolo - 18.09.2022. 16. kolo -
MLADOST /VR/ RUDAR /B/ 2 - 3 RUDAR /B/ MLADOST /VR/  
FUGAPLAST UDARNIK 5 - 0 UDARNIK FUGAPLAST  
RASINJA REKA 0 - 0 REKA RASINJA  
JADRAN GALEB MLADOST /C/ 4 - 3 MLADOST /C/ JADRAN GALEB  
PRIGORJE ZAGOREC 3 - 2 ZAGOREC PRIGORJE  
DRAVA /PS/ BILOGORA 8 - 0 BILOGORA DRAVA /PS/  
spacer
06. kolo - 25.09.2022. 17. kolo -
RUDAR /B/ DRAVA /PS/ 4 - 2 DRAVA /PS/ RUDAR /B/  
ZAGOREC BILOGORA 0 - 1 BILOGORA ZAGOREC  
MLADOST /C/ PRIGORJE 1 - 5 PRIGORJE MLADOST /C/  
REKA JADRAN GALEB 0 - 0 JADRAN GALEB REKA  
UDARNIK RASINJA 2 - 1 RASINJA UDARNIK  
MLADOST /VR/ FUGAPLAST 3 - 2 FUGAPLAST MLADOST /VR/  
spacer
07. kolo - 02.10.2022. 18. kolo -
FUGAPLAST RUDAR /B/ 2 - 1 RUDAR /B/ FUGAPLAST  
RASINJA MLADOST /VR/ 4 - 1 MLADOST /VR/ RASINJA  
JADRAN GALEB UDARNIK 1 - 1 UDARNIK JADRAN GALEB  
PRIGORJE REKA 0 - 1 REKA PRIGORJE  
BILOGORA MLADOST /C/ 2 - 1 MLADOST /C/ BILOGORA  
DRAVA /PS/ ZAGOREC 1 - 0 ZAGOREC DRAVA /PS/  
spacer
08. kolo - 09.10.2022. 19. kolo -
RUDAR /B/ ZAGOREC   ZAGOREC RUDAR /B/  
MLADOST /C/ DRAVA /PS/   DRAVA /PS/ MLADOST /C/  
REKA BILOGORA   BILOGORA REKA  
UDARNIK PRIGORJE   PRIGORJE UDARNIK  
MLADOST /VR/ JADRAN GALEB   JADRAN GALEB MLADOST /VR/  
FUGAPLAST RASINJA   RASINJA FUGAPLAST  
spacer
09. kolo - 16.10.2022. 20. kolo -
RASINJA RUDAR /B/   RUDAR /B/ RASINJA  
JADRAN GALEB FUGAPLAST   FUGAPLAST JADRAN GALEB  
PRIGORJE MLADOST /VR/   MLADOST /VR/ PRIGORJE  
BILOGORA UDARNIK   UDARNIK BILOGORA  
DRAVA /PS/ REKA   REKA DRAVA /PS/  
ZAGOREC MLADOST /C/   MLADOST /C/ ZAGOREC  
spacer
10. kolo - 23.10.2022. 21. kolo -
RUDAR /B/ MLADOST /C/   MLADOST /C/ RUDAR /B/  
REKA ZAGOREC   ZAGOREC REKA  
UDARNIK DRAVA /PS/   DRAVA /PS/ UDARNIK  
MLADOST /VR/ BILOGORA   BILOGORA MLADOST /VR/  
FUGAPLAST PRIGORJE   PRIGORJE FUGAPLAST  
RASINJA JADRAN GALEB   JADRAN GALEB RASINJA  
spacer
11. kolo - 30.10.2022. 22. kolo -
JADRAN GALEB RUDAR /B/   RUDAR /B/ JADRAN GALEB  
PRIGORJE RASINJA   RASINJA PRIGORJE  
BILOGORA FUGAPLAST   FUGAPLAST BILOGORA  
DRAVA /PS/ MLADOST /VR/   MLADOST /VR/ DRAVA /PS/  
ZAGOREC UDARNIK   UDARNIK ZAGOREC  
MLADOST /C/ REKA   REKA MLADOST /C/  
spacer

 

spacer

 

 
1ZNL
1ZNL
2ZNL
3ZNL
4ZNL

LIGEMLADIH
VETERANI

 

 

© 2009.-2015. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.