LOGO

Mihovila Pavleka Miškine 12, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

 

  SEZONA 2018. / 2019. kolo P N I golova razlika bodova
1. DRAVA /PS/ - Podravske Sesvete 8 8 0 0 45 8 +37 24
2. GORNJA RIJEKA - Gornja Rijeka 8 6 1 1 22 9 +13 19
3. SOKOL - Sokolovac 8 5 2 1 20 8 +12 17
4. GRANIČAR /NV/ - Novo Virje 8 4 2 2 18 132 +6 14
5. MIČETINAC - Mičetinac 8 4 1 3 20 13 +7 13
6. ČVRSTEC - Sveti Petar Čvrstec 8 4 1 3 21 15 +6 13
7. RATAR - Miholec 8 4 1 3 20 16 +4 13
8. SABARIJA - Subotica Podravska 8 4 1 3 15 15 0 13
9. ZAGOREC - Koprivnica 8 3 1 4 10 13 -3 10
10. JEDINSTVO - Pustakovec 8 2 1 5 11 23 -12 7
11. DRAVA /SP/ - Selnica Podravska 8 2 0 6 12 27 -15 6
12. MLADOST /C/ - Carevdar 8 1 2 5 11 33 -22 5
13. RUDAR /B/ - Botinovec 8 0 3 6 10 27 -17 3
14. GOŠK - Gotalovo 8 0 2 6 5 21 -16 2
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 25./26.08.2018. 14. kolo -
SOKOL DRAVA /PS/ 1 - 4 DRAVA /PS/ SOKOL  
RUDAR /B/ RATAR 3 - 3 RATAR RUDAR /B/  
ČVRSTEC GORNJA RIJEKA 1 - 2 GORNJA RIJEKA ČVRSTEC  
GOŠK MIČETINAC 2 - 2 MIČETINAC GOŠK  
ZAGOREC MLADOST /C/ 1 - 0 MLADOST /C/ ZAGOREC  
SABARIJA DRAVA /SP/ 3 - 2 DRAVA /SP/ SABARIJA  
GRANIČAR /NV/ JEDINSTVO 2 - 1 JEDINSTVO GRANIČAR /NV/  
spacer
02. kolo - 01./02.09.2018. 15. kolo -
DRAVA /PS/ JEDINSTVO 7 - 2 JEDINSTVO DRAVA /PS/  
DRAVA /SP/ GRANIČAR /NV/ 3 - 2 GRANIČAR /NV/ DRAVA /SP/  
MLADOST /C/ SABARIJA 1 - 0 SABARIJA MLADOST /C/  
MIČETINAC ZAGOREC 3 - 1 ZAGOREC MIČETINAC  
GORNJA RIJEKA GOŠK 1 - 0 GOŠK GORNJA RIJEKA  
RATAR ČVRSTEC 2 - 4 ČVRSTEC RATAR  
SOKOL RUDAR /B/ 3 - 0 RUDAR /B/ SOKOL  
spacer
03. kolo - 08./09.09.2018. 16. kolo -
RUDAR /B/ DRAVA /PS/ 1 - 7 DRAVA /PS/ RUDAR /B/  
ČVRSTEC SOKOL 1 - 4 SOKOL ČVRSTEC  
GOŠK RATAR 0 - 2 RATAR GOŠK  
ZAGOREC GORNJA RIJEKA 1 - 3 GORNJA RIJEKA ZAGOREC  
SABARIJA MIČETINAC 3 - 1 MIČETINAC SABARIJA  
GRANIČAR /NV/ MLADOST /C/ 5 - 1 MLADOST /C/ GRANIČAR /NV/  
JEDINSTVO DRAVA /SP/ 1 - 0 DRAVA /SP/ JEDINSTVO  
spacer
04. kolo - 15./16.09.2018. 17. kolo -
DRAVA /PS/ DRAVA /SP/ 6 - 1 DRAVA /SP/ DRAVA /PS/  
MLADOST /C/ JEDINSTVO 2 - 2 JEDINSTVO MLADOST /C/  
MIČETINAC GRANIČAR /NV/ 0 - 1 GRANIČAR /NV/ MIČETINAC  
GORNJA RIJEKA SABARIJA 3 - 1 SABARIJA GORNJA RIJEKA  
RATAR ZAGOREC 3 - 1 ZAGOREC RATAR  
SOKOL GOŠK 4 - 0 GOŠK SOKOL  
RUDAR /B/ ČVRSTEC 1 - 4 ČVRSTEC RUDAR /B/  
spacer
05. kolo - 22./23.09.2018. 18. kolo -
ČVRSTEC DRAVA /PS/ 1 - 2 DRAVA /PS/ ČVRSTEC  
GOŠK RUDAR /B/ 0 - 0 RUDAR /B/ GOŠK  
ZAGOREC SOKOL 0 - 0 SOKOL ZAGOREC  
SABARIJA RATAR 4 - 3 RATAR SABARIJA  
GRANIČAR /NV/ GORNJA RIJEKA 3 - 1 GORNJA RIJEKA GRANIČAR /NV/  
JEDINSTVO MIČETINAC 1 - 2 MIČETINAC JEDINSTVO  
DRAVA /SP/ MLADOST /C/ 4 - 1 MLADOST /C/ DRAVA /SP/  
spacer
06. kolo - 29./30.09.2018. 19. kolo -
DRAVA /PS/ MLADOST /C/ 12 - 2 MLADOST /C/ DRAVA /PS/  
MIČETINAC DRAVA /SP/ 5 - 0 DRAVA /SP/ MIČETINAC  
GORNJA RIJEKA JEDINSTVO 5 - 0 JEDINSTVO GORNJA RIJEKA  
RATAR GRANIČAR /NV/ 2 - 1 GRANIČAR /NV/ RATAR  
SOKOL SABARIJA 3 - 0 SABARIJA SOKOL  
RUDAR /B/ ZAGOREC 1 - 4 ZAGOREC RUDAR /B/  
ČVRSTEC GOŠK 6 - 3 GOŠK ČVRSTEC  
spacer
07. kolo - 06./07.10.2018. 20. kolo -
GOŠK DRAVA /PS/ 0 - 4 DRAVA /PS/ GOŠK  
ZAGOREC ČVRSTEC 0 - 3 ČVRSTEC ZAGOREC  
SABARIJA RUDAR /B/ 3 - 1 RUDAR /B/ SABARIJA  
GRANIČAR /NV/ SOKOL 1 - 1 SOKOL GRANIČAR /NV/  
JEDINSTVO RATAR 2 - 1 RATAR JEDINSTVO  
DRAVA /SP/ GORNJA RIJEKA 1 - 5 GORNJA RIJEKA DRAVA /SP/  
MLADOST /C/ MIČETINAC 2 - 7 MIČETINAC MLADOST /C/  
spacer
08. kolo - 13./14.10.2018. 21. kolo -
DRAVA /PS/ MIČETINAC 3 - 0 MIČETINAC DRAVA /PS/  
GORNJA RIJEKA MLADOST /C/ 2 - 2 MLADOST /C/ GORNJA RIJEKA  
RATAR DRAVA /SP/ 4 - 1 DRAVA /SP/ RATAR  
SOKOL JEDINSTVO 4 - 2 JEDINSTVO SOKOL  
RUDAR /B/ GRANIČAR /NV/ 3 - 3 GRANIČAR /NV/ RUDAR /B/  
ČVRSTEC SABARIJA 1 - 1 SABARIJA ČVRSTEC  
GOŠK ZAGOREC 0 - 2 ZAGOREC GOŠK  
spacer
09. kolo - 20./21.10.2018. 22. kolo -
ZAGOREC DRAVA /PS/   DRAVA /PS/ ZAGOREC  
SABARIJA GOŠK   GOŠK SABARIJA  
GRANIČAR /NV/ ČVRSTEC   ČVRSTEC GRANIČAR /NV/  
JEDINSTVO RUDAR /B/   RUDAR /B/ JEDINSTVO  
DRAVA /SP/ SOKOL   SOKOL DRAVA /SP/  
MLADOST /C/ RATAR   RATAR MLADOST /C/  
MIČETINAC GORNJA RIJEKA   GORNJA RIJEKA MIČETINAC  
spacer
10. kolo - 27./28.10.2018. 23. kolo -
DRAVA /PS/ GORNJA RIJEKA   GORNJA RIJEKA DRAVA /PS/  
RATAR MIČETINAC   MIČETINAC RATAR  
SOKOL MLADOST /C/   MLADOST /C/ SOKOL  
RUDAR /B/ DRAVA /SP/   DRAVA /SP/ RUDAR /B/  
ČVRSTEC JEDINSTVO   JEDINSTVO ČVRSTEC  
GOŠK GRANIČAR /NV/   GRANIČAR /NV/ GOŠK  
ZAGOREC SABARIJA   SABARIJA ZAGOREC  
spacer
11. kolo - 03./04.11.2018. 24. kolo -
SABARIJA DRAVA /PS/   DRAVA /PS/ SABARIJA  
GRANIČAR /NV/ ZAGOREC   ZAGOREC GRANIČAR /NV/  
JEDINSTVO GOŠK   GOŠK JEDINSTVO  
DRAVA /SP/ ČVRSTEC   ČVRSTEC DRAVA /SP/  
MLADOST /C/ RUDAR /B/   RUDAR /B/ MLADOST /C/  
MIČETINAC SOKOL   SOKOL MIČETINAC  
GORNJA RIJEKA RATAR   RATAR GORNJA RIJEKA  
spacer
12. kolo - 10./11.11.2018. 25. kolo -
DRAVA /PS/ RATAR   RATAR DRAVA /PS/  
SOKOL GORNJA RIJEKA   GORNJA RIJEKA SOKOL  
RUDAR /B/ MIČETINAC   MIČETINAC RUDAR /B/  
ČVRSTEC MLADOST /C/   MLADOST /C/ ČVRSTEC  
GOŠK DRAVA /SP/   DRAVA /SP/ GOŠK  
ZAGOREC JEDINSTVO   JEDINSTVO ZAGOREC  
SABARIJA GRANIČAR /NV/   GRANIČAR /NV/ SABARIJA  
spacer
13. kolo - 17./18.11.2018. 26. kolo -
GRANIČAR /NV/ DRAVA /PS/   DRAVA /PS/ GRANIČAR /NV/  
JEDINSTVO SABARIJA   SABARIJA JEDINSTVO  
DRAVA /SP/ ZAGOREC   ZAGOREC DRAVA /SP/  
MLADOST /C/ GOŠK   GOŠK MLADOST /C/  
MIČETINAC ČVRSTEC   ČVRSTEC MIČETINAC  
GORNJA RIJEKA RUDAR /B/   RUDAR /B/ GORNJA RIJEKA  
RATAR SOKOL   SOKOL RATAR  
spacer
spacer

 

 
1ZNL
1ZNL
2ZNL
3ZNL
4ZNL

LIGEMLADIH
VETERANI

RASPOREDI

pdf

1 ŽNL

pdf

2 ŽNL

pdf

3 ŽNL

pdf

4 ŽNL

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

PIONIRI

pdf

JUNIORI

pdf

PJ - PIONIRI / JUNIORI

 

© 2009.-2015. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.