LOGO

Josipa Vargovića 4, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

JUNIORI

 

  SEZONA 2022. / 2023. kolo P N I golova razlika bodova
1. STARIGRAD - Starigrad 10 9 1 0 58 9 +49 28
2. GRANIČAR /Đ/ - Đurđevac 10 7 1 2 50 18 +32 22
3. FERDINANDOVAC - Ferdinandovac 10 7 0 3 55 18 +37 21
4. BORAC - Imbriovec 10 6 0 4 45 24 +21 18
5. MLADOST /KP/ - Kloštar Podravski 9 6 0 3 26 24 +2 18
6. PODRAVAC - Virje 8 5 2 1 41 18 +23 17
7. TEHNIČAR - Cvetkovec 10 5 1 4 25 19 +6 16
8. MIKLINOVEC - Koprivnica 9 5 0 4 35 28 +7 15
9. MLADOST MOLVE - Molve 10 4 1 5 25 28 -3 13
10. TOMISLAV RADNIK - Sveti Ivan Žabno 9 4 0 5 42 33 +9 12
11. SOKOL - Sokolovac 10 2 2 6 23 35 -12 8
12. TOMISLAV - Drnje 10 2 0 8 18 46 -28 6
13. RUDAR /G/ - Glogovac 10 1 0 9 8 66 -58 3
14. GRANIČAR /L/ - Legrad 9 0 0 9 9 94 -85 0
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 03.09.2022. 14. kolo -
GRANIČAR /Đ/ TOMISLAV 6 - 1      
MLADOST MOLVE BORAC 2 - 3      
MLADOST /KP/ RUDAR /G/ 8 - 0      
TOMISLAV RADNIK GRANIČAR /L/ 15 - 3      
PODRAVAC FERDINANDOVAC 3 - 1      
MIKLINOVEC TEHNIČAR 3 - 2      
STARIGRAD SOKOL 5 - 1      
spacer
02. kolo - 10.09.2022. 15. kolo -
FERDINANDOVAC MIKLINOVEC 6 - 1      
GRANIČAR /L/ PODRAVAC        
RUDAR /G/ TOMISLAV RADNIK 2 - 8      
BORAC MLADOST /KP/ 3 - 0      
TOMISLAV MLADOST MOLVE 2 - 5      
GRANIČAR /Đ/ STARIGRAD 2 - 6      
SOKOL TEHNIČAR 0 - 0      
spacer
03. kolo - 17.09.2022. 16. kolo -
MLADOST MOLVE STARIGRAD 0 - 4      
MLADOST /KP/ TOMISLAV 1 - 0      
TOMISLAV RADNIK BORAC 1 - 2      
PODRAVAC RUDAR /G/ 9 - 1      
MIKLINOVEC GRANIČAR /L/ 9 - 2      
TEHNIČAR FERDINANDOVAC 0 - 6      
GRANIČAR /Đ/ SOKOL 7 - 0      
spacer
04. kolo - 24.09.2022. 17. kolo -
GRANIČAR /L/ TEHNIČAR 0 - 4      
RUDAR /G/ MIKLINOVEC 1 - 12      
BORAC PODRAVAC 1 - 5      
TOMISLAV TOMISLAV RADNIK 1 - 8      
STARIGRAD MLADOST /KP/ 3 - 0      
GRANIČAR /Đ/ MLADOST MOLVE 6 - 0      
SOKOL FERDINANDOVAC 1 - 9      
spacer
05. kolo - 01.10.2022. 18. kolo -
MLADOST /KP/ GRANIČAR /Đ/ 2 - 1      
TOMISLAV RADNIK STARIGRAD 1 - 8      
PODRAVAC TOMISLAV 6 - 3      
MIKLINOVEC BORAC 4 - 2      
TEHNIČAR RUDAR /G/ 5 - 0      
FERDINANDOVAC GRANIČAR /L/ 12 - 0      
MLADOST MOLVE SOKOL 3 - 3      
spacer
06. kolo - 08.10.2022. 19. kolo -
RUDAR /G/ FERDINANDOVAC 0 - 10      
BORAC TEHNIČAR 3 - 4      
TOMISLAV MIKLINOVEC 1 - 5      
STARIGRAD PODRAVAC 3 - 3      
GRANIČAR /Đ/ TOMISLAV RADNIK 6 - 3      
MLADOST MOLVE MLADOST /KP/ 5 - 6      
SOKOL GRANIČAR /L/ 8 - 1      
spacer
07. kolo - 15.10.2022. 20. kolo -
TOMISLAV RADNIK MLADOST MOLVE 1 - 4      
PODRAVAC GRANIČAR /Đ/ 5 - 5      
MIKLINOVEC STARIGRAD 1 - 7      
TEHNIČAR TOMISLAV 8 - 0      
FERDINANDOVAC BORAC 5 - 0      
GRANIČAR /L/ RUDAR /G/ 0 - 4      
MLADOST /KP/ SOKOL 4 - 2      
spacer
08. kolo - 22.10.2022. 21. kolo -
BORAC GRANIČAR /L/ 23 - 1      
TOMISLAV FERDINANDOVAC 1 - 6      
STARIGRAD TEHNIČAR 0 - 3      
GRANIČAR /Đ/ MIKLINOVEC 5 - 0      
MLADOST MOLVE PODRAVAC 4 - 2      
MLADOST /KP/ TOMISLAV RADNIK 5 - 2      
SOKOL RUDAR /G/ 4 - 0      
spacer
09. kolo - 29.10.2022. 22. kolo -
PODRAVAC MLADOST /KP/ 8 - 0      
MIKLINOVEC MLADOST MOLVE 0 - 2      
TEHNIČAR GRANIČAR /Đ/ 1 - 4      
FERDINANDOVAC STARIGRAD 0 - 4      
GRANIČAR /L/ TOMISLAV 1 - 4      
RUDAR /G/ BORAC 0 - 5      
TOMISLAV RADNIK SOKOL 3 - 2      
spacer
10. kolo - 05.11.2022. 23. kolo -
TOMISLAV RUDAR /G/ 5 - 0      
STARIGRAD GRANIČAR /L/ 15 - 1      
GRANIČAR /Đ/ FERDINANDOVAC 8 - 0      
MLADOST MOLVE TEHNIČAR 0 - 1      
MLADOST /KP/ MIKLINOVEC        
TOMISLAV RADNIK PODRAVAC        
SOKOL BORAC 2 - 3      
spacer
11. kolo - 24. kolo -
MIKLINOVEC TOMISLAV RADNIK        
TEHNIČAR MLADOST /KP/        
FERDINANDOVAC MLADOST MOLVE 6 - 2      
GRANIČAR /L/ GRANIČAR /Đ/        
RUDAR /G/ STARIGRAD        
BORAC TOMISLAV        
PODRAVAC SOKOL        
spacer
12. kolo - 25. kolo -
STARIGRAD BORAC        
GRANIČAR /Đ/ RUDAR /G/        
MLADOST MOLVE GRANIČAR /L/        
MLADOST /KP/ FERDINANDOVAC        
TOMISLAV RADNIK TEHNIČAR        
PODRAVAC MIKLINOVEC        
SOKOL TOMISLAV        
spacer
13. kolo - 26. kolo -
TEHNIČAR PODRAVAC        
FERDINANDOVAC TOMISLAV RADNIK        
GRANIČAR /L/ MLADOST /KP/        
RUDAR /G/ MLADOST MOLVE        
BORAC GRANIČAR /Đ/        
TOMISLAV STARIGRAD        
MIKLINOVEC SOKOL        
spacer

 

 
1ZNL
LIGEMLADIH JUNIORI
JUNIORI

VETERANI

 

 

© 2009.-2014. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.