LOGO Josipa Vargovića 4, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530
 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

r.b. klub mjesto godina predsjednik tajnik mb/oib boja
1. Hrvatska nogometna liga
1. Slaven Belupo Koprivnica 1907. Kolarić Hrvoje Kerovec Robert 091/2200343   plava
2. Hrvatska ženska nogometna liga
1. Graničar Đurđevac 2017. Juričan Zdenko 095/8843884 Županić Valentina 091/5789967    
2. Koprivnica Koprivnica 2016. Notersberg Nikolina Martan Slavko 098/1651358    
3. Hrvatska nogometna liga
1. Podravac Virje 1908. Lukić Mirko 098/248693 Ivančin Mišel 091/5875298   crvena
2. Radnik-Križevci Križevci 1909. Kemenović Damir 098/549531 Pernjak Dejan 091/7383103   plava
3. Koprivnica Koprivnica 1978. Zalar Tomislav 099/3190094 Dautanec Dalibor 099/6651467   bijela
4. Nogometna liga BJ-KC-VT
1. Borac Imbriovec 1947. Bistrović Darko 099/6651878 Porić Dražen   bijela
2. Ferdinandovac Ferdinandovac 1948.

Sarić Drago

092/1046168
Kudumija Vjekoslav 091/8825941   plava
3. Graničar Legrad 1924. Baranašić Marijan 099/2835066 Gašpar Mladen 099/6651968   plava
4. Mladost Kloštar Podravski 1922.

Salvatore Di Mauro

092/3342646

Golubić Vjekoslav

098/621502
  plava
5. Mladost-Molve Molve 1958. Vršić Josip 098/248527 Kolar Josip 099/2249202   plava
6. Tehničar 1974 Cvetkovec 1974. Pribeg Igor 098/9144404 Matijašec Dubravko 098/1724850   žuta, žuta, plava
1. Županijska nogometna liga
1. Bratstvo Kunovec 1947. Cifer Danijel 099/5137003 Petran Krešimir 098/496808   plava
2. Drava /NP/ Novigrad Podravski 1922. Matijević Ivan 098/9198650 Kovač Matija 098/9843707   zelena
3. Graničar Đurđevac 1919. Pecikozić Dario 098/565370 Slaviček Milan 098/9198611   crveno-crna
4. Kalinovac Kalinovac 1921. Golubić Neven 091/3958098 Milek Martin 095/8746769   bijela
5. Lipa Hlebine 1924. Štrkalj Mihael 098/9224593 Kolarek Matija 098/9323185   žuto-zelena
6. Miklinovec Koprivnica 1978. Rus Vladimir 091/1607666 Kristić Bono 099/5987182   žuta
7. Mladost /S/ Sigetec 1949. Jakupanec Darko 098/1384608 Međimorec Miroslav 099/4212405   plava
8. Močile Koprivnica 2003. Sokač Željko 099/3154980 Horvat Krešo 098/574285   bijela
9. Osvit Đelekovec 1923. Parađik Jozo 099/7913243 Mraz Saša 099/6651979   plava
10. Panonija Peteranec 1922. Blažek Luka 099/4126152 Lukunić Dejan 098/1940727   zelena
11. Sloga Koprivnički Ivanec 1947. Vrabelj Božo 098/288720 Slatina Branko 091/5250680   žuta
12. Starigrad Starigrad-Koprivnica 1997. Belčić Krešimir 099/2459481 Jambrušić Kruno 098/9107531   crna
13. Tomislav Drnje 1921. Brunec Hrvoje 098/504676 Tkalec Vedran 098/654957   plava
14. Tomislav-Radnik Sveti Ivan Žabno 1925. Smuđ Tihomir 098/657034 Tutić Danijel 099/2134405   plava
2. Županijska nogometna liga
1. Čvrstec Sveti Petar Čvrstec 1992. Obajgor Antonio 091/7328263 Balog Gordana Marija 099/2452930   plava
2. Gornja Rijeka Gornja Rijeka 1996. Keleković Ivica 098/303334 Zvonar Darko 091/4596528   plava
3. GOŠK Gotalovo 1975. Pavlić Darko 091/7289105 Grašić Željko 098/790932   plava
4. Graničar /NV/ Novo Virje 1979. Lukić Mirko 098/357404 Bačić Miroslav 099/5028727   crvena
5. Hrvatski Bojovnik Mokrice Miholečke 1986. Miklečić Mario 091/9351619 Somođi Josip 099/4029903   crna
6. Mičetinac Mičetinac 1976. Pintar Dražen 098/9604227 Gračan Tomislav 099/3119547   crveno-crna
7. Mladost /KB/ Koprivnički Bregi 1964. Ćulumović Marko 095/3689307 Maroševac Siniša 098/377679   žuta
8. Omladinac Herešin 1964. Lončarić Renato 098/466044 Pavlović Danijel 098/9515039   crvena
9. Podravec Torčec 1948. Kovač Ivan 099/4471994 Kuzmić Toni 098/699272   plava
10. Prekodravac Ždala 1973. Horvat Ivica 098/578369 Vitelić Ivica 098/707237   žuta
11. Prugovac Prugovac 1947. Gašparov Ivan 091/1621270 Ban Robert 099/4933537   plava
12. Rudar /G/ Glogovac 1981. Bračko Matija 098/1777327 Mrzlečki Darko 099/6651619   zeleno-crna
13. Sokol Sokolovac 1995. Čavić Jovica 098/722392 Radojčević Goran 098/790966   ljubičasta
14. Viktorija Vojakovac 1974. Mijić Svetislav 095/9045166 Brnica Željka 095/8866956   crvena
3. Županijska nogometna liga
1. Bilogora Gornja Velika 1995. Mađerić Stjepan 098/9648963 Krnjak Antonio 091/5662537   plava
2. Drava /PS/ Podravske Sesvete 1949. Rasinec Mario 098/1790804 Rusan Ivan 099/4901622   bijela
3. Fugaplast Gola 2008. Slivar Dino 095/8148342 Premec Josipa 099/7641108   plava
4. Jadran-Galeb Koledinec 1949. Manjić Miroslav 098/9105760 Horvat Vjekoslav 098/9812776   crveno-crna
5. Mladost /C/ Carevdar 1974. Sokolić Mirko 098/1892096 Lasić Ivan 099/4113098   plava
6. Mladost /VR/ Veliki Raven 1970. Španić Siniša 098/9333299 Srečec Daniel 091/1511564   zelena
7. Prigorje Sveti Petar Orehovec 1996. Slavi Marijan 095/9128565 Matus Matija 091/5947046   žuta
8. Rasinja Rasinja 1932. Špoljar Matteo 099/2116144 Kelrajter Mateo 098/1852062   plava
9. Reka Reka 1974. Škofić Željko 091/3002052 Škofić Martin 091/3002066   zelena
10. Rudar /B/ Botinovec 1960. Mesar Davor 098/9579812 Biškup Tomislav 099/8609468   žuta
11. Udarnik Zablatje 1946. Janeković Tihomir 098/545784 Bukovčan Nino 099/7012870   crvena
12. Zagorec Koprivnica 1985. Sinković Marko 098/374572 Gjurašin Ivan 091/6016102   plava
4. Županijska nogometna liga
1. Bušpan Kozarevac 1998. Haleuš Dalibor 098/436885 Horvat Darijo 091/1883116   plava
2. Dragovoljac Bočkovec 2000. Lukinec Ivan 099/6704795 Šok Robert 099/7614646   narančasta
3. Drava /SP/ Selnica Podravska 1987. Lovasić Ivan 099/3853950 Ban Siniša 098/1891414   plava
4. Jedinstvo Pustakovec 1947. Kos Goran 099/4502215     crna
5. Polet Glogovnica 1976. Lukačić Stjepan 098/248356 Štabić Ante 091/8933713   bijela
6. Radnički Križevci 2001. Botko Jurica 091/6031910 Došen James 091/9121654   crno-žuta
7. Ratar Miholec 1985. Srbljinović Damir 099/2121171 Pejazić Josip 098/1667429   plava
 

 

 
© 2009.-2019. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.