LOGO

Josipa Vargovića 4, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

 

  SEZONA 2021. / 2022. kolo P N I golova razlika bodova
1. MLADOST /KB/ - Koprivnički Bregi 9 8 0 1 31 11 +20 24
2. PRUGOVAC - Prugovac 9 6 1 2 27 9 +18 19
3. STARIGRAD - Starigrad 9 5 2 2 24 14 +10 17
4. RUDAR /G/ - Glogovac 9 4 4 1 21 11 +10 16
5. PREKODRAVAC - Ždala 9 4 3 2 25 20 +5 15
6. ČVRSTEC - Sveti Petar Čvrstec 9 4 2 3 22 17 +5 14
7. SOKOL - Sokolovac 9 3 3 3 22 21 +1 12
8. PODRAVEC - Torčec 9 4 0 5 15 23 -8 12
9. HRVATSKI BOJOVNIK - Mokrice Miholečke 9 4 0 5 15 28 -13 12
10. OMLADINAC - Herešin 9 3 2 4 17 20 -3 11
11. GOŠK - Gotalovo 9 2 2 5 12 21 -9 8
12. GORNJA RIJEKA - Gornja RIjeka 9 2 1 6 12 19 -7 7
13. FUGAPLAST - Gola 9 1 2 6 16 26 -10 5
14. MIČETINAC - Mičetinac 9 1 2 6 8 27 -19 5
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 21./22.08.2021. 14. kolo -
PREKODRAVAC HRVATSKI BOJOVNIK 7 - 0 HRVATSKI BOJOVNIK PREKODRAVAC  
RUDAR /G/ FUGAPLAST 1 - 1 FUGAPLAST RUDAR /G/  
PODRAVEC MIČETINAC 3 - 0 MIČETINAC PODRAVEC  
PRUGOVAC STARIGRAD 1 - 1 STARIGRAD PRUGOVAC  
SOKOL GORNJA RIJEKA 1 - 1 GORNJA RIJEKA SOKOL  
OMLADINAC MLADOST /KB/ 2 - 3 MLADOST /KB/ OMLADINAC  
ČVRSTEC GOŠK 4 - 0 GOŠK ČVRSTEC  
spacer
02. kolo - 28./29.08.2021. 15. kolo -
HRVATSKI BOJOVNIK GOŠK 2 - 1 GOŠK HRVATSKI BOJOVNIK  
MLADOST /KB/ ČVRSTEC 3 - 0 ČVRSTEC MLADOST /KB/  
GORNJA RIJEKA OMLADINAC 3 - 0 OMLADINAC GORNJA RIJEKA  
STARIGRAD SOKOL 2 - 2 SOKOL STARIGRAD  
MIČETINAC PRUGOVAC 0 - 1 PRUGOVAC MIČETINAC  
FUGAPLAST PODRAVEC 2 - 3 PODRAVEC FUGAPLAST  
PREKODRAVAC RUDAR /G/ 0 - 0 RUDAR /G/ PREKODRAVAC  
spacer
03. kolo - 04./05.09.2021. 16. kolo -
RUDAR /G/ HRVATSKI BOJOVNIK 3 - 1 HRVATSKI BOJOVNIK RUDAR /G/  
PODRAVEC PREKODRAVAC 0 - 2 PREKODRAVAC PODRAVEC  
PRUGOVAC FUGAPLAST 4 - 1 FUGAPLAST PRUGOVAC  
SOKOL MIČETINAC 6 - 0 MIČETINAC SOKOL  
OMLADINAC STARIGRAD 4 - 0 STARIGRAD OMLADINAC  
ČVRSTEC GORNJA RIJEKA 2 - 0 GORNJA RIJEKA ČVRSTEC  
GOŠK MLADOST /KB/ 0 - 2 MLADOST /KB/ GOŠK  
spacer
04. kolo - 11./12.09.2021. 17. kolo -
HRVATSKI BOJOVNIK MLADOST /KB/ 2 - 4 MLADOST /KB/ HRVATSKI BOJOVNIK  
GORNJA RIJEKA GOŠK 1 - 2 GOŠK GORNJA RIJEKA  
STARIGRAD ČVRSTEC 2 - 0 ČVRSTEC STARIGRAD  
MIČETINAC OMLADINAC 0 - 0 OMLADINAC MIČETINAC  
FUGAPLAST SOKOL 1 - 2 SOKOL FUGAPLAST  
PREKODRAVAC PRUGOVAC 2 - 1 PRUGOVAC PREKODRAVAC  
RUDAR /G/ PODRAVEC 6 - 1 PODRAVEC RUDAR /G/  
spacer
05. kolo - 18./19.09.2021. 18. kolo -
PODRAVEC HRVATSKI BOJOVNIK 1 - 3 HRVATSKI BOJOVNIK PODRAVEC  
PRUGOVAC RUDAR /G/ 4 - 1 RUDAR /G/ PRUGOVAC  
SOKOL PREKODRAVAC 6 - 4 PREKODRAVAC SOKOL  
OMLADINAC FUGAPLAST 2 - 4 FUGAPLAST OMLADINAC  
ČVRSTEC MIČETINAC 6 - 2 MIČETINAC ČVRSTEC  
GOŠK STARIGRAD 3 - 2 STARIGRAD GOŠK  
MLADOST /KB/ GORNJA RIJEKA 5 - 0 GORNJA RIJEKA MLADOST /KB/  
spacer
06. kolo - 25./26.09.2021. 19. kolo -
HRVATSKI BOJOVNIK GORNJA RIJEKA 2 - 1 GORNJA RIJEKA HRVATSKI BOJOVNIK  
STARIGRAD MLADOST /KB/ 5 - 2 MLADOST /KB/ STARIGRAD  
MIČETINAC GOŠK 2 - 2 GOŠK MIČETINAC  
FUGAPLAST ČVRSTEC 2 - 3 ČVRSTEC FUGAPLAST  
PREKODRAVAC OMLADINAC 3 - 3 OMLADINAC PREKODRAVAC  
RUDAR /G/ SOKOL 1 - 1 SOKOL RUDAR /G/  
PODRAVEC PRUGOVAC 0 - 6 PRUGOVAC PODRAVEC  
spacer
07. kolo - 02./03.10.2021. 20. kolo -
PRUGOVAC HRVATSKI BOJOVNIK 3 - 0 HRVATSKI BOJOVNIK PRUGOVAC  
SOKOL PODRAVEC 1 - 4 PODRAVEC SOKOL  
OMLADINAC RUDAR /G/ 1 - 4 RUDAR /G/ OMLADINAC  
ČVRSTEC PREKODRAVAC 4 - 4 PREKODRAVAC ČVRSTEC  
GOŠK FUGAPLAST 2 - 2 FUGAPLAST GOŠK  
MLADOST /KB/ MIČETINAC 3 - 1 MIČETINAC MLADOST /KB/  
GORNJA RIJEKA STARIGRAD 0 - 2 STARIGRAD GORNJA RIJEKA  
spacer
08. kolo - 09./10.10.2021. 21. kolo -
HRVATSKI BOJOVNIK STARIGRAD 2 - 6 STARIGRAD HRVATSKI BOJOVNIK  
MIČETINAC GORNJA RIJEKA 3 - 2 GORNJA RIJEKA MIČETINAC  
FUGAPLAST MLADOST /KB/ 1 - 5 MLADOST /KB/ FUGAPLAST  
PREKODRAVAC GOŠK 3 - 2 GOŠK PREKODRAVAC  
RUDAR /G/ ČVRSTEC 2 - 2 ČVRSTEC RUDAR /G/  
PODRAVEC OMLADINAC 1 - 2 OMLADINAC PODRAVEC  
PRUGOVAC SOKOL 5 - 1 SOKOL PRUGOVAC  
spacer
09. kolo - 16./17.10.2021. 22. kolo -
SOKOL HRVATSKI BOJOVNIK 2 - 3 HRVATSKI BOJOVNIK SOKOL  
OMLADINAC PRUGOVAC 3 - 2 PRUGOVAC OMLADINAC  
ČVRSTEC PODRAVEC 1 - 2 PODRAVEC ČVRSTEC  
GOŠK RUDAR /G/ 0 - 3 RUDAR /G/ GOŠK  
MLADOST /KB/ PREKODRAVAC 4 - 0 PREKODRAVAC MLADOST /KB/  
GORNJA RIJEKA FUGAPLAST 4 - 2 FUGAPLAST GORNJA RIJEKA  
STARIGRAD MIČETINAC 4 - 0 MIČETINAC STARIGRAD  
spacer
10. kolo - 23./24.10.2021. 23. kolo -
HRVATSKI BOJOVNIK MIČETINAC   MIČETINAC HRVATSKI BOJOVNIK  
FUGAPLAST STARIGRAD   STARIGRAD FUGAPLAST  
PREKODRAVAC GORNJA RIJEKA   GORNJA RIJEKA PREKODRAVAC  
RUDAR /G/ MLADOST /KB/   MLADOST /KB/ RUDAR /G/  
PODRAVEC GOŠK   GOŠK PODRAVEC  
PRUGOVAC ČVRSTEC   ČVRSTEC PRUGOVAC  
SOKOL OMLADINAC   OMLADINAC SOKOL  
spacer
11. kolo - 30./31.10.2021. 24. kolo -
OMLADINAC HRVATSKI BOJOVNIK   HRVATSKI BOJOVNIK OMLADINAC  
ČVRSTEC SOKOL   SOKOL ČVRSTEC  
GOŠK PRUGOVAC   PRUGOVAC GOŠK  
MLADOST /KB/ PODRAVEC   PODRAVEC MLADOST /KB/  
GORNJA RIJEKA RUDAR /G/   RUDAR /G/ GORNJA RIJEKA  
STARIGRAD PREKODRAVAC   PREKODRAVAC STARIGRAD  
MIČETINAC FUGAPLAST   FUGAPLAST MIČETINAC  
spacer
12. kolo - 06./07.11.2021. 25. kolo -
HRVATSKI BOJOVNIK FUGAPLAST   FUGAPLAST HRVATSKI BOJOVNIK  
PREKODRAVAC MIČETINAC   MIČETINAC PREKODRAVAC  
RUDAR /G/ STARIGRAD   STARIGRAD RUDAR /G/  
PODRAVEC GORNJA RIJEKA   GORNJA RIJEKA PODRAVEC  
PRUGOVAC MLADOST /KB/   MLADOST /KB/ PRUGOVAC  
SOKOL GOŠK   GOŠK SOKOL  
OMLADINAC ČVRSTEC   ČVRSTEC OMLADINAC  
spacer
13. kolo - 13./14.11.2021. 26. kolo -
ČVRSTEC HRVATSKI BOJOVNIK   HRVATSKI BOJOVNIK ČVRSTEC  
GOŠK OMLADINAC   OMLADINAC GOŠK  
MLADOST /KB/ SOKOL   SOKOL MLADOST /KB/  
GORNJA RIJEKA PRUGOVAC   PRUGOVAC GORNJA RIJEKA  
STARIGRAD PODRAVEC   PODRAVEC STARIGRAD  
MIČETINAC RUDAR /G/   RUDAR /G/ MIČETINAC  
FUGAPLAST PREKODRAVAC   PREKODRAVAC FUGAPLAST  
spacer
spacer

 

 
1ZNL
1ZNL
2ZNL
3ZNL
4ZNL

LIGEMLADIH
VETERANI

RASPOREDI

pdf

1. ŽNL

pdf

2. ŽNL

pdf

3. ŽNL

pdf

4. ŽNL

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

PIONIRI

pdf

JUNIORI

 

© 2009.-2013. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.