LOGO Josipa Vargovića 4, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530
 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

r.b. klub mjesto godina predsjednik tajnik mb/oib boja
1. Hrvatska nogometna liga
1. Slaven Belupo Koprivnica 1907. Kolarić Hrvoje Kerovec Robert 091/2200343   plava
2. Hrvatska ženska nogometna liga
1. Graničar Đurđevac 2017. Juričan Zdenko 095/8843884 Županić Valentina 091/5789967    
2. Koprivnica Koprivnica 2016. Notersberg Nikolina Martan Slavko 098/1651358    
3. Hrvatska nogometna liga
1. Graničar Đurđevac 1919. Radman Ivan 098/578237 Slaviček Milan 098/9198611   crvena
2. Podravac Virje 1908. Lukić Mirko 098/248693 Ivančin Mišel 091/5875298   crvena
3. Radnik-Križevci Križevci 1909. Kemenović Damir 098/549531 Pernjak Dejan 091/7383103   plava
4. Tehničar 1974 Cvetkovec 1974. Pribeg Igor 098/9144404 Matijašec Dubravko 098/1724850   žuta, žuta, plava
4. Nogometna liga BJ-KC-VT
1. Ferdinandovac Ferdinandovac 1948.

Sarić Drago

092/1046168
Kudumija Vjekoslav 091/8825941   plava
2. Graničar /L/ Legrad 1924. Baranašić Marijan 099/2835066 Gašpar Mladen 099/6651968   plava
3. Mladost Kloštar Podravski 1922.

Salvatore Di Mauro

092/3342646

Golubić Vjekoslav

098/621502
  plava
4. Tehnika-Koprivnica Koprivnica 1978. Bajalica Igor 091/5098393 Sabolić Branko 098/9539575   bijela
5. Tomislav /D/ Drnje 1921. Mihalić Ivan 099/6652315 Kovačić Kristijan 098/1389395   plava
1. Županijska nogometna liga
1. Borac Imbriovec 1947. Bistrović Darko 099/6651878 Porić Dražen   bijela
2. Bratstvo Kunovec 1947.   Petran Krešimir 098/496808   plava
3. Drava /NP/ Novigrad Podravski 1922. Matijević Ivan 098/9198650 Kovač Matija 098/9843707   zelena
4. Kalinovac Kalinovac 1921. Golubić Neven 091/3958098 Đipalo Tomislav 08/1896565   bijela
5. Lipa Hlebine 1924. Štrkalj Mihael 098/9224593 Kolarek Matija 098/9323185   žuto-zelena
6. Miklinovec Koprivnica 1978. Patrčević Marko 098/9220093 Rus Vladimir 091/1607666   žuto-plava
7. Mladost-Molve Molve 1958. Vršić Josip 098/248527 Kolar Josip 099/2249202   plava
8. Mladost /S/ Sigetec 1949. Jakupanec Darko 098/1384608 Međimorec Miroslav 099/4212405   plava
9. Osvit Đelekovec 1923. Parađik Jozo 099/7912343 Mraz Saša 099/6651979   plava
10. Panonija Peteranec 1922. Blažotić Miroslav 098/836952 Lukunić Dejan 098/1940727   plava
11. Prekodravac Ždala 1973. Horvat Ivica 098/578369 Tišljarić Vlado 098/817786   žuta
12. Sloga Koprivnički Ivanec 1947. Slatina Branko 091/5250680 Horvat Vjekoslav 098/1760913   nebesko plava
13. Tomislav-Radnik Sveti Ivan Žabno 1925. Smuđ Tihomir 098/657034 Tutić Danijel 099/2134405   plava
14. Viktorija Vojakovac 1974. Mijić Svetislav 095/9045166 Pavlović Slobodan 091/5663059   crvena
2. Županijska nogometna liga
1. Čvrstec Sveti Petar Čvrstec 1992. Jakšinić Dražen 098/248011 Balog Gordana Marija 099/2452930   plava
2. Drava /PS/ Podravske Sesvete 1949. Šokec Hrvoje 097/7500291 Kolar Siniša 091/1819528   bijela
3. Fugaplast Gola 2008. Marković Kristijan 099/2264335 Premec Josipa 099/7641108   plava
4. Gornja Rijeka Gornja Rijeka 1996. Keleković Ivica 098/303334 Zvonar Darko 091/4596528   plava
5. GOŠK Gotalovo 1975. Saboliček Uršula Ema 098/9165977 Grašić Željko 098/790932   plava
6. Hrvatski Bojovnik Mokrice Miholečke 1986. Poljak Željko 099/5931542 Somođi Josip 099/4029903   crna
7. Mladost /KB/ Koprivnički Bregi 1964. Ćulumović Marko 095/3689307 Kranjčec Marko 099/2980019   žuta
8. Močile Koprivnica 2003. Sokač Željko 099/3154980 Horvat Krešo 098/574285   bijela
9. Omladinac Herešin 1964. Lončarić Renato 098/466044 Pavlović Danijel 098/9515039   crvena
10. Podravec Torčec 1948. Kovač Ivan 099 /447-1994 Kuzmić Toni 098/699272   plava
11. Prugovac Prugovac 1947. Senčar Goran 098/9432615 Lovreković Tihomir 098/1721050   plava
12. Reka Reka-Koprivnica 1974. Mihelčić Dijana 098/882686 Kos Matija 095/3909117   zeleno-bijelo-plava
13. Rudar /G/ Glogovac 1981. Bračko Matija 098/1777327 Mrzlečki Darko 099/6651619   zeleno-crna
14. Starigrad Starigrad-Koprivnica 1997. Belčić Krešimir 099/2459481 Jambrušić Kruno 098/9107531   crna
3. Županijska nogometna liga
1. Bilogora Gornja Velika 1995. Mađerić Stjepan 098/9648963 Krnjak Antonio 091/5662537   plava
2. Bušpan Kozarevac 1998. Haleuš Dalibor 098/436885     plava
3. Dragovoljac Bočkovec 2000. Šok Stjepan 092/3172424 Kokot Kruno 091/7627505   plava
4. Drava /SP/ Selnica Podravska 1987. Hat Renato 098/9957625 Ban Siniša 098/1891414   plava
5. Graničar /NV/ Novo Virje 1979. Lukić Mirko 098/357404 Bačić Miroslav 099/5028727   crveno-bijela
6. Jadran-Galeb Koledinec 1949. Rajić Siniša 098/575256 Horvat Vjekoslav 098/9812776   crvena
7. Jedinstvo Pustakovec 1947. Kos Goran 099/4502215 Potroško Aleksandar 099/7558466   žuta
8. Mičetinac Mičetinac 1976. Pintar Dražen 098/9604227 Gračan Tomislav 099/3119547   crvena
9. Mladost /C/ Carevdar 1974. Sokolić Mirko 098/1892096     plava
10. Mladost /VR/ Veliki Raven 1970. Španić Siniša 098/9333299 Srečec Daniel 091/1511564   crvena
11. Prigorje Sveti Petar Orehovec 1996. Slavi Marijan 095/9128565 Matus Matija 091/5947046   plava
12. Polet Glogovnica 1976. Lukačić Stjepan 098/248356 Štabić Ante 091/8933713   plava
13. Radnički Križevci 2001. Botko Jurica 091/6031910 Došen James 091/9121654   crno-žuta
14. Rasinja Rasinja 1932. Špoljar Matteo 099/2116144 Topalović Alen 099/6905248   plava
15. Ratar Miholec 1985. Srbljinović Damir 099/2121171 Pejazić Josip 098/1667429   plava
16. Rudar /B/ Botinovec 1960. Hegedušić Dalibor 098/9281331 Biškup Tomislav 099/8609468   žuta
17. Sabarija Subotica Podravska 1949. Kolar Petar 095/5239462 Hegedušić Mario 099/2043404   crvena
18. Sokol Sokolovac 1995. Čavić Jovica 098/722392 Radojčević Goran 098/790966   ljubičasta
19. Udarnik Zablatje 1946. Janeković Tihomir 098/545784 Bukovčan Nino 099/7012870   crvena
20. Zagorec Koprivnica 1985. Sinković Marko 098/374572 Gjurašin Ivan 091/6016102   plava
 
 

 

 
© 2009.-2019. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.