LOGO

Josipa Vargovića 4, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

PIONIRI

 

SEZONA 2021./ 2022. kolo P N I golova raz bod
1. GRANIČAR /Đ/ - Đurđevac 6 6 0 0 34 5 +29 18
2. BORAC - Imbriovec 6 5 0 1 24 16 +8 15
3. RADNIK-KRIŽEVCI - Križevci 6 4 0 2 24 11 +13 12
4. TOMISLAV-RADNIK - Sveti Ivan Žabno 6 4 0 2 20 12 +8 12
5. DRAVA /NP/ - Novigrad Podravski 6 4 0 2 17 18 -1 12
6. MIKLINOVEC - Koprivnica 5 3 0 2 12 7 +5 9
7. MLADOST /KP/ - Kloštar Podravski 6 3 0 3 12 12 0 9
8. MLADOST-MOLVE - Molve 6 2 0 4 18 18 0 6
9. TOMISLAV /D/ - Drnje 6 2 0 4 19 21 -2 6
10. VIKTORIJA - Vojakovac 6 1 0 5 10 21 -11 3
11. STARIGRAD - Starigrad 6 1 0 5 11 25 -14 3
12. FUGAPLAST - Gola 5 0 0 5 1 36 -35 0
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 04.09.2021. 12. kolo -
DRAVA /NP/ FUGAPLAST 5 - 0 FUGAPLAST DRAVA /NP/  
MLADOST-MOLVE RADNIK-KRIŽEVCI 3 - 2 RADNIK-KRIŽEVCI MLADOST-MOLVE  
TOMISLAV-RADNIK BORAC 4 - 5 BORAC TOMISLAV-RADNIK  
STARIGRAD MIKLINOVEC 2 - 4 MIKLINOVEC STARIGRAD  
GRANIČAR /Đ/ TOMISLAV /D/ 2 - 8 TOMISLAV /D/ GRANIČAR /Đ/  
MLADOST /KP/ VIKTORIJA 3 - 1 VIKTORIJA MLADOST /KP/  
spacer
02. kolo - 11.09.2021. 13. kolo -
FUGAPLAST VIKTORIJA 1 - 4 VIKTORIJA FUGAPLAST  
TOMISLAV /D/ MLADOST /KP/ 0 - 5 MLADOST /KP/ TOMISLAV /D/  
MIKLINOVEC GRANIČAR /Đ/ 0 - 2 GRANIČAR /Đ/ MIKLINOVEC  
BORAC STARIGRAD 5 - 3 STARIGRAD BORAC  
RADNIK-KRIŽEVCI TOMISLAV-RADNIK 2 - 4 TOMISLAV-RADNIK RADNIK-KRIŽEVCI  
DRAVA /NP/ MLADOST-MOLVE 4 - 2 MLADOST-MOLVE DRAVA /NP/  
spacer
03. kolo - 18.09.2021. 14. kolo -
MLADOST-MOLVE FUGAPLAST 10 - 0 FUGAPLAST MLADOST-MOLVE  
TOMISLAV-RADNIK DRAVA /NP/ 4 - 1 DRAVA /NP/ TOMISLAV-RADNIK  
STARIGRAD RADNIK-KRIŽEVCI 0 - 7 RADNIK-KRIŽEVCI STARIGRAD  
GRANIČAR /Đ/ BORAC 6 - 2 BORAC GRANIČAR /Đ/  
MLADOST /KP/ MIKLINOVEC 2 - 0 MIKLINOVEC MLADOST /KP/  
VIKTORIJA TOMISLAV /D/ 1 - 3 TOMISLAV /D/ VIKTORIJA  
spacer
04. kolo - 25.09.2021. 15. kolo -
FUGAPLAST TOMISLAV /D/ 0 - 13 TOMISLAV /D/ FUGAPLAST  
MIKLINOVEC VIKTORIJA 5 - 1 VIKTORIJA MIKLINOVEC  
BORAC MLADOST /KP/ 3 - 1 MLADOST /KP/ BORAC  
RADNIK-KRIŽEVCI GRANIČAR /Đ/ 4 - 1 GRANIČAR /Đ/ RADNIK-KRIŽEVCI  
DRAVA /NP/ STARIGRAD 5 - 2 STARIGRAD DRAVA /NP/  
MLADOST-MOLVE TOMISLAV-RADNIK 1 - 4 TOMISLAV-RADNIK MLADOST-MOLVE  
spacer
05. kolo - 02.10.2021. 16. kolo -
TOMISLAV-RADNIK FUGAPLAST 4 - 0 FUGAPLAST TOMISLAV-RADNIK  
STARIGRAD MLADOST-MOLVE 3 - 2 MLADOST-MOLVE STARIGRAD  
GRANIČAR /Đ/ DRAVA /NP/ 9 - 0 DRAVA /NP/ GRANIČAR /Đ/  
MLADOST /KP/ RADNIK-KRIŽEVCI 0 - 6 RADNIK-KRIŽEVCI MLADOST /KP/  
VIKTORIJA BORAC 1 - 5 BORAC VIKTORIJA  
TOMISLAV /D/ MIKLINOVEC 0 - 3 MIKLINOVEC TOMISLAV /D/  
spacer
06. kolo - 09.10.2021. 17. kolo -
FUGAPLAST MIKLINOVEC   MIKLINOVEC FUGAPLAST  
BORAC TOMISLAV /D/ 4 - 1 TOMISLAV /D/ BORAC  
RADNIK-KRIŽEVCI VIKTORIJA 4 - 2 VIKTORIJA RADNIK-KRIŽEVCI  
DRAVA /NP/ MLADOST /KP/ 2 - 1 MLADOST /KP/ DRAVA /NP/  
MLADOST-MOLVE GRANIČAR /Đ/ 0 - 5 GRANIČAR /Đ/ MLADOST-MOLVE  
TOMISLAV-RADNIK STARIGRAD 2 - 1 STARIGRAD TOMISLAV-RADNIK  
spacer
07. kolo - 16.10.2021. 18. kolo -
STARIGRAD FUGAPLAST   FUGAPLAST STARIGRAD  
GRANIČAR /Đ/ TOMISLAV-RADNIK   TOMISLAV-RADNIK GRANIČAR /Đ/  
MLADOST /KP/ MLADOST-MOLVE   MLADOST-MOLVE MLADOST /KP/  
VIKTORIJA DRAVA /NP/   DRAVA /NP/ VIKTORIJA  
TOMISLAV /D/ RADNIK-KRIŽEVCI   RADNIK-KRIŽEVCI TOMISLAV /D/  
MIKLINOVEC BORAC   BORAC MIKLINOVEC  
spacer
08. kolo - 23.10.2021. 19. kolo -
FUGAPLAST BORAC   BORAC FUGAPLAST  
RADNIK-KRIŽEVCI MIKLINOVEC   MIKLINOVEC RADNIK-KRIŽEVCI  
DRAVA /NP/ TOMISLAV /D/   TOMISLAV /D/ DRAVA /NP/  
MLADOST-MOLVE VIKTORIJA   VIKTORIJA MLADOST-MOLVE  
TOMISLAV-RADNIK MLADOST /KP/   MLADOST /KP/ TOMISLAV-RADNIK  
STARIGRAD GRANIČAR /Đ/   GRANIČAR /Đ/ STARIGRAD  
spacer
09. kolo - 30.10.2021. 20. kolo -
GRANIČAR /Đ/ FUGAPLAST   FUGAPLAST GRANIČAR /Đ/  
MLADOST /KP/ STARIGRAD   STARIGRAD MLADOST /KP/  
VIKTORIJA TOMISLAV-RADNIK   TOMISLAV-RADNIK VIKTORIJA  
TOMISLAV /D/ MLADOST-MOLVE   MLADOST-MOLVE TOMISLAV /D/  
MIKLINOVEC DRAVA /NP/   DRAVA /NP/ MIKLINOVEC  
BORAC RADNIK-KRIŽEVCI   RADNIK-KRIŽEVCI BORAC  
spacer
10. kolo - 06.11.2021. 21. kolo -
FUGAPLAST RADNIK-KRIŽEVCI   RADNIK-KRIŽEVCI FUGAPLAST  
DRAVA /NP/ BORAC   BORAC DRAVA /NP/  
MLADOST-MOLVE MIKLINOVEC   MIKLINOVEC MLADOST-MOLVE  
TOMISLAV-RADNIK TOMISLAV /D/   TOMISLAV /D/ TOMISLAV-RADNIK  
STARIGRAD VIKTORIJA   VIKTORIJA STARIGRAD  
GRANIČAR /Đ/ MLADOST /KP/   MLADOST /KP/ GRANIČAR /Đ/  
spacer
11. kolo - 13.11.2021. 22. kolo -
MLADOST /KP/ FUGAPLAST   FUGAPLAST MLADOST /KP/  
VIKTORIJA GRANIČAR /Đ/   GRANIČAR /Đ/ VIKTORIJA  
TOMISLAV /D/ STARIGRAD   STARIGRAD TOMISLAV /D/  
MIKLINOVEC TOMISLAV-RADNIK   TOMISLAV-RADNIK MIKLINOVEC  
BORAC MLADOST-MOLVE   MLADOST-MOLVE BORAC  
RADNIK-KRIŽEVCI DRAVA /NP/   DRAVA /NP/ RADNIK-KRIŽEVCI  
spacer

 

 

 
1ZNL
LIGEMLADIH JUNIORI
JUNIORI

VETERANI

RASPOREDI

pdf

1. ŽNL

pdf

2. ŽNL

pdf

3. ŽNL-Đu/Kc

pdf

3. ŽNL-Kž

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

PIONIRI

pdf

JUNIORI

 

© 2009.-2014. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.